Żelazko przeciwzmarszczowe
+ fala RF

Ubywający pod wpływem wieku kolagen powoduje, że Twoja skóra traci jędrność i gęstość.

Wychodząc naprzeciw Twoich oczekiwań   – wprowadziliśmy zabieg, który daje fantastyczne #efekty  i skutecznie zwalcza starzenie się skóry na twarzy.

#Efekty połączenia fal radiowych i żelazka przeciwzmarszczkowego dostarcza niezwykłe #rezultaty już po pierwszym zabiegu

Co to fale radiowe?

Fale radiowe służą do wytwarzania energii elektromagnetycznej, która docierając do głębokich tkanek wytwarza ciepło, powodując skrócenie, zagęszczenie i tworzenie nowych włókien kolagenowych.

Przeciwstawiając się ich rozciągnięciu, pojawiającym się wraz z wiekiem. Fale radiowe to bezpieczna procedura do uelastycznienia i stymulacji regeneracji skóry.

Czym jest żelazko przeciwzmarszczkowe?

Żelazko przeciwzmarszczkowe to nowoczesne urządzenie stosujące techniki masażu próżniowego i elektrostymulację TENS. Głowica pobudza mikrokrążenie odżywiając skórę, a elektrostymulacja TENS leczy zaburzenia funkcji mięśni i nerwów. Żelazko przeciwzmarszczkowe doskonale wygładza zmarszczki mimiczne, ujędrnia skórę, a także uzyskuje się dzięki niemu widoczny efekt liftingujący.

Efekty połączenia fal radiowych i żelazka przeciwzmarszczkowego

Razem aktywnie działają na skórę, mięśnie i układ limfatyczny. Żelazko przeciwzmarszczkowe uzupełnia zabieg falami radiowymi poprzez wzmocnienie siły mięśni, które są jedną z przyczyn utraty jędrności skóry.

Połączenie tych dwóch energii pozwala na uzyskanie długotrwałych i doskonałych efektów w krótkim czasie, zaliczamy do nich:

Zostaw do siebie kontakt!

Podczas rozmowy ustalimy jakie są Twoje oczekiwania, zidentyfikujemy przeciwskazania i dobierzemy odpowiednie usługi. A gdy już będziesz zdecydowana – ustalimy termin wizyty.