Endermologia

Endermologia jest jedną z najbardziej poszukiwanych i najlepiej rozpoznawalnych metod walki z cellulitem i kształtowania sylwetki na całym świecie.

Endermologia najskuteczniejsza metoda walki z cellulitem i modelowania sylwetki. Rozwiązuje problemy z opornym tłuszczem, cellulitem, czy zwiotczałą skórą. Ten ekskluzywny masaż próżniowy jest metodą całkowicie nieinwazyjną i bezbolesną.

Endermologia jest metodą absolutnie bezpieczną, pobudzającą jedynie naturalne procesy organizmu. Bezpieczeństwo zabiegu gwarantują certyfikaty.

Opis zabiegu

Endermologia LPG to prawdziwy HIT wśród zabiegów modelujących sylwetkę, Często ćwiczenia i domowa pielęgnacja nie wystarczają, by skutecznie pozbyć się cellulitu i lokalnie nagromadzonego tłuszczu.

Endermologia LPG to najnowocześniejszy, oryginalny sprzęt do masażu dostępny na rynku, wyprodukowany przez francuską firmę LPG Systems. Oryginalny aparat tej francuskiej firmy Endermologia LPG zasysa skórę tworząc fałd, który zwijany jest przez pierwszą, a rozwijany przez drugą rolkę. Powoduje to rozbicie złogów tłuszczowych, drenaż limfatyczny, poprawę elastyczności skóry i pobudzenie skóry do tworzenia włókien kolagenu i elastyny.

Po wykonaniu pakietu 8 lub 12 zabiegów jest gwarantowany efekty wyszczuplenia, poprawy krążenia zniwelowania cellulitu i wygładzenia skóry.

Badania dowiodły, że zabiegi endermologii pomagają ujędrnić skórę, pozbyć się tkanki tłuszczowej z miejsc opornych na ćwiczenia oraz dietę.

Nasze klientki borykają się z różnymi problemami i posiadają różne typy sylwetek, dlatego endermologia, dzięki różnym programom zabiegowym odpowiada na ich różne potrzeby.

 

Przed zabiegiem klientka ubiera się w specjalny, przeznaczony tylko dla niej, kombinezon który zapewnia komfort i prawidłowość wykonania masażu.

 

Nasze doświadczenia pokazują, że najlepsze efekty dają terapie łączone np.: endermologii z liposukcją kawitacyjną. Liposukcja kawitacyjna rozbija komórki tłuszczowe a następnie endermologia rozmasowuje skórę, drenuje i przyspiesza metabolizm.

 

Endermologia LPG cieszy się doskonałymi opiniami wśród naszych klientek, które oceniają, że zabieg jest efektywny i bardzo przyjemny, przez co stanowi idealny sposób na relaks i odpoczynek.

 

Zabiegi są bezpieczne, a ich efektem ubocznym są jedynie zdrowie i uroda. Do wielkich miłośników Endermologii LPG należą między innymi: Beyonce, Jennifer Lopez czy Kim Kardashian

Przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu specjalista przeprowadza kartę klienta oraz dokumentację fotograficzną i dobiera odpowiedni program do rodzaju skóry i oczekiwanych efektów. Przed zabiegiem klientka ubiera się w specjalny, przeznaczony tylko dla niej kombinezon który zapewnia komfort i prawidłowość wykonania masażu.

W zależności od rodzaju skóry wyróżnia się 3 programy. Roll In to program intensywnie wyszczuplający redukujący tkankę tłuszczową. Roll up działa antycellulitowo, ujędrniająco i drenująco. Roll out to program typowo ujędrniający.

Efekty

  • Wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki,
  • znaczna redukcja cellulitu,
  • ujędrnienie skóry,
  • poprawa krążenia krwi i limfy,
  • przyspieszenie metabolizmu,
  • dotlenienie tkanek,
  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • rozluźnienie mięśni,
  • redukcja ilości wody zatrzymanej w organizmie

Zostaw do siebie kontakt!

Podczas rozmowy ustalimy jakie są Twoje oczekiwania, zidentyfikujemy przeciwskazania i dobierzemy odpowiednie usługi. A gdy już będziesz zdecydowana – ustalimy termin wizyty.