woman in underwear receiving laser hair removal procedure on stomach on salon

Depilacja laserowa

Każdy z nas marzy o gładkiej i aksamitnej skórze, dlatego też pragniemy zaprosić Państwa do korzystania z usług depilacji laserowej w naszym gabinecie. Specjalizujemy się w trwalym usuwaniu owłosienia przy użyciu najnowszego lasera diodowego LightSheer firmy Lumenis.

 

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie Kosmetyki! Trwałe usuwanie owłosienia za pomocą lasera to bezinwazyjna metoda depilacji. Zabieg ten nie powoduje uszkodzeń czy podrażnień skóry, może więc być wykonywany nawet w tak wrażliwych miejscach jak pachy, strefa bikini czy górna warga. Wiązka światła lasera diodowego przenika przez skórę i niszczy mieszki włosowe, nie narusza jednak delikatnej struktury naskórka.

 

Depilacja laserowa polega na podgrzaniu mieszka włosowego dzięki specjalnie skondensowanej wiązce światła, emitowanego przez laser. Wiązka ta jest dobrana w taki sposób, aby poprzez podgrzanie mieszka „uszkodzić” zarodek włosa, nie niszcząc przy tym okolicznych tkanek. Dzięki takiemu działaniu sam mieszek zostaje uszkodzony i przestaje produkować włosy.

 

Laserem stopniowo nagrzewa się obszary docelowe pod skórą wraz z delikatnymi i rozległymi ruchami głowicy. Cała procedura trwałego usuwania owłosienia podczas zabiegu jest bezpieczna, komfortowa i praktycznie bezbolesna. 

Zostaw do siebie kontakt!

Podczas rozmowy ustalimy jakie są Twoje oczekiwania, zidentyfikujemy przeciwskazania i dobierzemy odpowiednie usługi. A gdy już będziesz zdecydowana – ustalimy termin wizyty.