Trudne odchudzanie

Trudne odchudzenie to problem, z którym boryka się wiele osób, które pomimo zdrowej i zbilansowanej diety oraz regularnych ćwiczeń często mają problem z pozbyciem się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Problem z osiągnięciem wymarzonej zgrabnej sylwetki oraz zrzucaniem zbędnych i wyjątkowo uciążliwych kilogramów najczęściej dotyczy osób z nadwagą. Niestety czasami dotyka on również osób z prawidłową masą ciała, u których depozyty tłuszczu gromadzą się lokalnie. Z takim problemem najczęściej mamy do czynienia w obrębie brzucha, tzn. boczów, pleców- tzw.”motylki”, wewnętrznej powierzchni ud, okolicy kolan, podbródka i bocznych powierzchni twarzy tzw. „chomików”. Skuteczne Odchudzanie to nie lada wyzwanie, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

 

Podstawą udanej terapii jest  prawidłowo dobrana dieta oraz indywidualne ćwiczenia fizycznne na innowacyjncyn urządzenia dostępnych w Studio Kobiet Biłgoraj.  Doskonałym sposobem wspomagającym problem trudnego odchudzania jest stosowanie łączonych terapii z zakresu dietyki, ćwiczeń fizycznych i kosmetologii estatycznej ciała.  Pozwalają one nie tylko skutecznie przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, ale także z dodatkową siłą działają w tzw. miejscach trudnych- czyli tam gdzie pomimo utraty masy ciała tkanka tłuszczowa nadal pozostaje w nadmiarze (boczki, okolica kolan, podbródek, chomiki). Ponadto równocześnie stosowane zabiegi ujędrniające poprawiają ogólną kondycję skóry, dzięki czemu mimo utraty zbędnych kilogramów pozostaje ona nadal jędrna i sprężysta. Należy więc pamiętać, iż stosowanie razem zabiegów odchudzających oraz ujędrniających o różnorodnym mechanizmie działania pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty dzięki czemu efekty odchudzania mogą być na prawdę imponujące.

 

Celem leczenia wspomagającego trudne odchudzanie jest pozbywanie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała, ćwiczenia fizyczne, modelowanie sylwetki przy równoczesnym zachowaniu pięknej i jędrnej skóry oraz zmiana nawyków żywieniowych

W Studio Kobiet Biłgoraj pomoc w trudnym odchudzaniu wspomagają różnorodne terapie wykorzystujące między innymi:

– innowacyjne urządzenie ze strefy fitness i wellness 

– opieka dietetyka

– zabiegi kosmetologiczne 

– opieka mentorska 

Zostaw do siebie kontakt!

Podczas rozmowy ustalimy jakie są Twoje oczekiwania, zidentyfikujemy przeciwskazania i dobierzemy odpowiednie usługi. A gdy już będziesz zdecydowana – ustalimy termin wizyty.