Sprzęt fitness

Zarówno bieżnia, epileptyki, jak i rowerek stacjonarny to doskonałe urządzenia do ćwiczeń cardio, interwałowego oraz wydolnościowego.

Dzięki ćwiczeniom na urządzeniach fitness stajesz się coraz lepiej przystosowany do życia codziennego, odporniejszy na stres i inne negatywne czynniki, twoja wydajność w pracy zawodowej zwiększa się, a twój organizm szybciej się regeneruje, potrzebujesz też mniej snu i lepiej śpisz. Urządzenia do treningów dostosowane do wieku, ogólnej sprawności fizycznej i potrzeb, dzięki którym osiągamy zróżnicowane cele.

Ćwiczenia cardio to taki rodzaj aktywności, która przyspiesza oddech i bicie serca, dzięki czemu do mięśni i narządów ciała dociera więcej krwi bogatej w tlen. Ćwiczenia te wzmacniają płuca i serce oraz poprawiają ich kondycję. Naszą doskonałą formę aż do późnej starości możemy wypracować poprzez utrzymywanie dobrej kondycji i systematycznej aktywności fizycznej (no i oczywiście dietą).

Zostaw do siebie kontakt!

Podczas rozmowy ustalimy jakie są Twoje oczekiwania, zidentyfikujemy przeciwskazania i dobierzemy odpowiednie usługi. A gdy już będziesz zdecydowana – ustalimy termin wizyty.