Oczyszczanie wodorowe

Wieloetapowe oczyszczanie wodorowe z aktywnymi składnikami. Idealnie oczyszczona. Gładka i nawilżona skóra dzięki połączeniu peelingu wodorowego z infuzją tlenową z serum.

Nowoczesne oczyszczanie wodorowe to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów oczyszczających, gwarantuje natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, liftingu i głębokiego nawilżenia. Wieloetapowy system zabiegu pozwala rozwiązać wiele problemów skóry. Cera po zabiegu odzyskuje blask, jest dogłębnie oczyszczona i nawilżona, co zdecydowanie przyczynia się do opóźnienia procesu starzenia skóry.

ETAPY ZABIEGU

W zależności od rodzaju problemu i typu skóry zabieg może składać się ze wszystkich lub poszczególnych etapów.

ETAP 1 – PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny złuszcza i oczyszcza skórę, przygotowując ja do kolejnych etapów zabiegu.

ETAP 2 – OCZYSZCZANIE WODOROWE i HYDROPEELING

Aktywny wodór oczyszcza skórę na poziomie komórkowym, neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, które są odpowiedzialne za starzenie skóry. Natomiast
hydropeeling wykonywany jest pod wysokim ciśnieniem wody lub kwasowego koncentratu dobranego pod rodzaj cery. Dzięki czemu uzyskujemy bardzo dobre efekty na problematyczny rodzaj cery, skóra na twarzy jest gładka, ma jednolity kolor, jest odświeżona. W tym etapie usuwamy martwe komórki i zanieczyszczenia ze skóry.

ETAP 3 – INFUZJA TLENOWA

W trakcie zabiegu wprowadzamy substancje aktywne do skóry, odżywiając ją oraz zabezpieczając przed ponownym powstawaniem wolnych rodników.

ETAP 4 – WTŁACZANIA GŁOWICĄ ULTRADŹWIĘKOWĄ

W tym etapie wprowadzamy jeszcze głębiej aktywne substancje, ponieważ ultradźwięki rozszerzają naczynia krwionośne, poprawiają przepuszczalność błon komórkowych i polepszają metabolizm komórkowy.

ETAP 5 – FALA RADIOWA BIPOLARNA

Fala radiowa bipolarna powoduje diatermię w skórze, przegrzanie włókien kolagenowych a to wywołuje obkurczenie włókien. Efektem jest zwiększenie napięcia i elastyczności skóry oraz poprawa owalu twarzy.

ETAP 6 – „ZIMNY MŁOTEK”

Zakończeniem zabiegu jest schłodzenie skóry przy pomocy głowicy chłodzącej, mające na celu obkurczenie naczyń krwionośnych i zmniejszenie ewentualnych zaczerwienień.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

EFEKTY ZABIEGU

Widoczne rezultaty są natychmiast, już po pierwszym zabiegu. Efektem jest wyraźnie gładsza i odświeżona skóra. Przy systematycznych zabiegach następuje znaczne zredukowanie rozszerzonych porów, spłycenie powierzchniowych zmarszczek, większa się jędrność i elastyczność skóry. Ponadto usunięte zostają przebarwienia, skóra zyskuje równomierny koloryt oraz zdecydowanie młodszy i zdrowszy wygląd.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Terapia obejmuje przeważnie serię 3-4 zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie i zależy od rodzaju problemu oraz typu skóry. Dla podtrzymania efektów zaleca się wykonanie oczyszczania wodorowego min raz na dwa miesiące. Zabieg można również wykonać jednorazowo dla poprawy wyglądu skóry.

PRZECIWWSKAZANIA

Zapraszamy na bezpłatną konsultację !

Zostaw do siebie kontakt!

Podczas rozmowy ustalimy jakie są Twoje oczekiwania, zidentyfikujemy przeciwskazania i dobierzemy odpowiednie usługi. A gdy już będziesz zdecydowana – ustalimy termin wizyty.