Liftingujący masaż twarzy

Po 25 roku życia włókna kolagenowe w skórze osłabiają się, co w efekcie powoduje spadek jej jędrności, powstawanie zmarszczek mimicznych oraz tworzenie się zupełnie nowych załamań na skórze. Skóra pozbawiona elastyczności łatwo poddaje się działaniu siły grawitacji, powodując zmianę owalu oraz wyrazu twarzy. Z wiekiem zmienia się również ukrwienie skóry, co skutkuje pogorszeniem jej kolorytu.

Najbardziej naturalnym, a zarazem przynoszącym widoczne efekty, jest regularnie wykonywany masaż liftingujący.

Jest to szczególny i wyjątkowy zabieg, który możemy nazwać „naturalnym botoksem” spowalniającym proces starzenia się skóry.

Masaż ten opiera się na odpowiednio dobranych intensywnych ruchach, które dotykają głębszych warstw skóry, mięśni i powięzi.

Procedura kosmetyczna tego zabiegu obejmuje obszar twarzy, szyi, dekoltu, ramion oraz karku. Liftingujący masaż twarzy, to typ masażu anty-aging, który dodatkowo powstrzymuje procesy starzenia, poprawia jędrność, sprężystość i elastyczność skóry. Usprawnia krążenia krwi i limfy, stymulując regenerację komórek i przywracając cerze młodzieńczy blask i zdrowy wygląd.

Przeciwdziała opadaniu twarzy pod wpływem grawitacji, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, ułatwia odnowę komórek skóry oraz usprawnia zachodzące w nich procesy.

Stymuluje wygładzanie zmarszczek pod oczami i w okolicy czoła, bruzd przynosowych, bruzd wargowych. Zmniejsza widoczność zmarszczek takich jak marionetki oraz zmarszczki w kącikach ust.

Zalety masażu limfatycznego:

Zostaw do siebie kontakt!

Podczas rozmowy ustalimy jakie są Twoje oczekiwania, zidentyfikujemy przeciwskazania i dobierzemy odpowiednie usługi. A gdy już będziesz zdecydowana – ustalimy termin wizyty.