Fala elektromagnetyczna

Fala elektromagnetyczna to nieinwazyjny zabieg medycyny estetycznej rzeźbi mięśnie i spala tkankę tłuszczową, to innowacyjna technologia skutecznie modelująca sylwetkę.

Fala elektromagnetyczna to zaawansowany technologicznie stymulator, który przy pomocy skupionego pola elektromagnetycznego wywołuje niezwykle efektywne skurcze mięśni. Wytwarzane przez urządzenie pole elektromagnetyczne przenika przez wszystkie warstwy skóry i tkanki tłuszczowej. Skutecznie oddziałując na wybraną strefę zabiegową nieinwazyjnie kształtuje sylwetkę. Aplikatory efektywnie stymulują mięśnie i pobudzają przyrost masy mięśniowej.

Zabieg opiera się na intensywnej stymulacji elektromagnetycznej o bezpiecznym natężeniu, nie wywołuje dyskomfortu oraz nie wymaga znieczulenia. Zakres impulsów jest dostosowany do strefy zabiegowej i indywidualnych predyspozycji.

Efekty, jakie zapewnia urządzenie, to zasługa zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności – HIFEM (ang. High-Intensity Focused Electromagnetic), która wywołuje ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw, skurczów supramaksymalnych. Taki trening jest nieosiągalny podczas standardowego treningu, nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę ale i wielokrotnie dłuższy czas trwania poszczególnych skurczów. Mięśnie przez określony czas trwają w skurczu, a podczas spoczynku nie ulegają całkowitemu rozluźnieniu, co niezwykle efektywnie stymuluje strefę zabiegową. Badania wykazały niezwykłą skuteczność zabiegu i redukcję tkanki tłuszczowej na brzuchu nawet do 19%. Sesja zabiegowa trwa 30 minut, podczas której urządzenie stymuluje wybraną strefę wykonując pracę równą 20 000 brzuszków lub przysiadów. Pacjent w tym czasie może odpocząć i zrelaksować się.

Działanie:

Zostaw do siebie kontakt!

Podczas rozmowy ustalimy jakie są Twoje oczekiwania, zidentyfikujemy przeciwskazania i dobierzemy odpowiednie usługi. A gdy już będziesz zdecydowana – ustalimy termin wizyty.