Profesjonalne Studio Modelowania Sylwetki oraz Kosmetologii Estetycznej
Studio Kobiet Biłgoraj Katarzyny Kidaj to wyjątkowe miejsce tylko dla kobiet, w którym oferujemy Paniom zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, kosmetologii estetycznej, profesjonalną opiekę dietetyczną oraz wsparcie mentorskie.
Pasja oraz miłość do kobiecego piękna
Naszym celem jest dążenie do kobiecego piękna i poprawy jakości życia każdej Kobiety. By to osiągnąć, w swojej pracy łączymy profesjonalizm, doświadczenie oraz wiedzę wraz z pasją i zaangażowaniem. Owoce tej pracy to zarówno bardzo dobre efekty, jak i zadowolenie naszych Klientek.
Nowoczesne trendy i wysokie standardy
W naszym Studio Kobiet nie tylko podążamy za najnowocześniejszymi trendami w dziedzinie kosmetologicznej, branży fitness, czy dietetycznej, ale również wyznaczamy własne standardy, wykorzystując indywidualne podejście do każdej Klientki.
Holistyczne spojrzenie na kobiece piękno
W naszym Studio Kobiet kierujemy się holistycznym podejściem do kobiecego piękna, dlatego nasza bogata oferta obejmuje zakres usług modelowania sylwetki z różnymi formami wspierającymi procesy przemiany kobiecego ciała, ale także i przemiany wewnętrznej. Naszym Klientom proponujemy kompleksowe terapie łączone w trosce o piękno, zdrowie oraz doskonałe samopoczucie.
Previous slide
Next slide

Zabiegi kosmetologiczne

Zadbaj o swoje ciało i twarz, odmładzając skórę i niwelując zbędne centymetry. Skorzystaj z zabiegów, których efekty widać już po pierwszej wizycie

Strefa Fitness i Wellness

W naszej Strefie znajdziesz wiele urządzeń, z którym możesz korzystać poprzez jednorazowe wejścia lub oszczędzić do 55% wykupując karnet.

Dietetyka

Twoja dieta pozostawia wiele do życzenia? Nie martw się, z nami na pewno to się zmieni. Skorzystaj z konsultacji dietetycznych,podczas których przeprowadzimy szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy.

Kosmetyki i suplementy

W naszym Studio możesz nabyć kosmetyki i suplementy, dzięki którym zadbasz o swój młody wygląd i doskonałą sylwetkę.

Darmowa konsultacja

Indywidualne podejście do każdej klientki

Każda Klientka, która odwiedza Studio Kobiet, jest traktowana w sposób wyjątkowy. Dla każdej z Was opracowujemy dokładny plan dążenia do realizacji własnego celu dopasowany do Waszych oczekiwań. Takie indywidualne podejście do celu Klientki jest gwarancją powodzenia łączonej terapii.

Nasz plan obejmuje takie kroki jak:

  1. Określenie potrzeb i celu Klientki
  2. Analiza składu ciała (m.in. zawartość tkanki tłuszczowej, tłuszczu wisceralnego, masy mięśniowej, zawartości wody w organizmie)
  3. Dobór indywidualnego zestawu zabiegów kosmetologicznych na ciało lub/i twarz
  4. Stworzenie efektywnego zestawu ćwiczeń na innowacyjnych urządzeniach fitness i wellness
  5. Dobór indywidualnego programu żywieniowego
  6. Regularny monitoring postępów terapii

Społeczność Kobiet

Nasze Studio to przede wszystkim społeczność pozytywnych i aktywnych Kobiet!

Zostań jej częścią – polub naszą stronę na Facebooku. Znajdziesz tam:
– Informacje o nowościach
– Aktualne promocje
– Konkursy i rozdania
– Transmisje z naszego Studio

Co mówią o nas klienci

Aktualności

Dlaczego my ? Innowacyjne urządzenia i holistyczne podejście

Dlaczego my ? Innowacyjne urządzenia i holistyczne podejście

Urządzenia, których używamy w Studio Kobiet pozwalają osiągnąć niezwykłe rezultaty, wymodelować sylwetkę i zapewniają Twojemu organizmowi niezbędną dawkę aktywności fizycznej....
Czytaj dalej
Nowość w naszej ofercie Kriolipoliza Padowa 3D

Nowość w naszej ofercie Kriolipoliza Padowa 3D

Najnowsza kriolipoliza padowa na rynku dostępna jest już Biłgoraju ❤ tylko w #studiokobietbiłgoraj Są jakieś chętne Panie na taki zabieg...
Czytaj dalej

Studio Kobiet Biłgoraj Katarzyny Kidaj to wyjątkowe miejsce tylko dla kobiet, w którym oferujemy  Paniom zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, kosmetologii  estetycznej, profesjonalną opiekę dietetyczną oraz wsparcie mentorskie.

Modelowanie sylwetki

Odmładzanie skóry

Laseroterapia

Kontakt

Zostaw do siebie kontakt!

Podczas rozmowy ustalimy jakie są Twoje oczekiwania, zidentyfikujemy przeciwskazania i dobierzemy odpowiednie usługi. A gdy już będziesz zdecydowana – ustalimy termin wizyty.